Moje pozostałe blogi

środa, 9 lutego 2011

Bądźcie piękne na wiosnę


 Niedługo skończy się zima, wszystko wokoło zacznie się zielenić i kwitnąć, ptaszki zaczną świergotać, a my kobitki musimy w tym roku też zakwitnąć! Porzućmy ciepłe koce i gacie na wacie, nie zaprzątajmy sobie główek myślami o emigracji do ciepłych krajów, lecz pomyślmy o naszej polskiej wiośnie. Musimy zadbać o swoje wnętrze jak i o swoje zewnętrze, czyli o to wszystko co przyciąga wzrok. Przede wszystkim o drugą naszą skórkę, czyli bieliznę!


Wszystko wkoło aż kipi od prześlicznej bielizny, gorsetów, koronek, falbanek, pończoch, podwiązek, wszystko to dla nas, żebyśmy wyglądały jak gwiazdy hollywoodzkie, a nie jak ofiary uniformizacji. Obejrzyjmy więc drogie panie (panom też pozwalam) najnowsze kolekcje wiosenne i natychmiast pognajmy do sklepów (lub jak kto woli - w internecie) zakupić najlepiej po 7 sztuk - na każdy dzień tygodnia - jak szaleć to szaleć! Gdy już wiosną zaciągniemy talie w gorsety, wciągniemy piękne, nylonowe pończochy na nogi uzbrojone w niebotyczne obcasy, i wskoczymy w zwiewne szatki, to poczujemy się jak prawdziwe femme fatale i możemy wyruszać na podbój świata.
Osobiście kilka gorsetów już mam, ale marzę o takim prawdziwym, stalowym, w którym moja talia nabierze wymiarów jednej osy (ha, ha). Ostatnio bardzo mi się spodobały gorsety Mayi Hansen:
Szczególnie piękny jest ten pierwszy, zresztą wszystkie są prześliczne.
Teraz parę słów o pończochach. Spodnie bunkrujemy w szafach, a nogi ubieramy w nylony i nie mówię tu o pseudo-nylonach po 10 złotych, lecz  o prawdziwych nylonach nieskażonych obecnością lycry. Prawdę mówiąc ceny niektórych zaczynają się tam, gdzie polskich i włoskich się kończą, ale jesteśmy tego warte (najwyżej przez miesiąc będziemy jadły sałatę i kiełki - samo zdrowie). Wśród nylonów niezaprzeczalnie królują Cerviny, są naprawdę zjawiskowe:Do klasycznych nylonów musimy również nabyć (następny okres diety kiełkowej) porządny pas żebyśmy przypadkiem ich nie zgubiły. Fantastyczną bieliznę, w tym właśnie pasy do pończoch robi angielska firma Kiss Me Deadly:Pierwszy model elegancki, ale też mocno wyszczuplający - chciałabym go mieć.
Dla wszystkich zainteresowanych polecam polski sklep Nylony.pl, gdzie mają pełny wybór pończoch (także Cervinów) i bielizny do nich.
Mamy już gorset, pończochy, pas do pończoch, jeszcze potrzebna jakaś urocza, zwiewna sukienka, buty...
Każda kobitka powinna mieć piękne, czerwone szpilki, ponieważ zawsze jest okazja, żeby je włożyć.
Komplecik z firmy Passionata - prawda że piękny?
Do tego jeszcze obowiązkowy kolorowy, wiosenny makijaż i czerwone albo fuksjowe usta
Buziaczki :-x
CDN...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz